13 Farklı Meslekten Kamuya Memur ve İşçi Alımı Başladı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 13 farklı meslekten personel alımı yapmak için 25.10.2022 tarihinde üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nun Tekirdağ iş ilanları sayfasında yayınlanan iş ilanına göre Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesine kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 13 farklı meslekten memur ve işçi alımı yapılacak. Alım yapılacak meslekler ve personel sayıları aşağıda verilmiştir.

Belediye personel alımı iş başvuruları halen devam etmekte olup, 31.10.2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. İlan içeriğinde yer verilen bilgiye göre, personel alımları 18 yaşını tamamlamış ve emeklilikten gün almamış adaylar arasından yapılacaktır. Yukarıda belirtilen mesleklere personel alımlarında aranılan şartlar aşağıda verilmiş olup, adayların bu şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesine KPSS şartsız; Beko Loder Operatörü 1 Kişi, Temizlik Görevlisi 37 Kişi, Kamyon Şoförü 12 Kişi, Hem Zemin Geçit Personeli 2 Kişi, Teknik Personel 8 Kişi, Trafik Kontrol Merkezi Operatörü 2 Kişi, Temizlik Görevlisi 8 Kişi, Bilgisayar Ağ Sistemi Ve Yönlendirme Elemanı 1 Kişi, Ağır Vasıta Şoförü 1 Kişi, Saha Personeli 8 Kişi Bilgisayar Mühendisi 1 Kişi Trafik Teknikleri 2 Kişi Ve Beden İşçisi 2 kişi olmak üzere toplam 85 memur ve işçi alımı sağlanacaktır.

BAŞVURU ADRESİ

Başvuruda bulunmak isteyen adayların “İstiklal Mah. Kent Sok. No:3/1 Süleymanpaşa/Tekirdağ” adresine bizzat başvurmaları gerekmektedir. Başvurular sonucunda uygun görülen adaylar görüşmeye davet edilecek olup, işe alınan personellere kadro verilecektir.

Tüm detaylar ilan içeriğinde verilmiş olup, belediye tarafından yayınlanan ilanlara ait linkler aşağıda verilmiştir.

İlan Sayfası : https://media.iskur.gov.tr/61884/tekirdag-buyuksehir-belediyesi-personel-a-s-31-10-2022.pdf

İlan Sayfası : https://media.iskur.gov.tr/61883/tekirdag-buyuksehir-belediyesi-personel-a-s-28-10-2022.pdf

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir