18 Yaşından Büyüklere Kamuda İş İmkânı – Sakarya SASAY 13 Farklı Meslekten Kamu Personel Alımı 2023

İŞKUR’da yayınlanan iş ilanına göre, 18 yaşından büyük ve en az ilkokul mezunu olanlara Kamuda Memur ve Kamuda İşçi olabilme imkânı doğdu. Peki, kimler başvuru yapabilecek? Hangi mesleklerden Kamu Personeli alınacak? Başvurular nereye yapılacak? Tüm detaylara aşağıda yer verdik. İşte merak edilen o detaylar…

27 Ocak 2023 tarihi itibarıyla İŞKUR’da yer alan resmi iş ilanına göre, Sakarya SASAY bünyesine KPSS şartsız 13 farklı meslek grubundan, bay ve bayan kadrolu Kamu İşçi Alımı ve Kamu Memur Alımı yapacağını duyurdu. Sakarya SASAY Genel Müdürlüğü personel alımları en az ilkokul mezunu adaylar arasından gerçekleştirilecektir.

PERSONEL ALIMI ve KADRO DAĞILIMI

Sakarya SASAY bünyesine 3 Operatör,  1 Elektrik Elektronik Teknikeri, 1 Lojistik Elemanı, 1 Hekim, 1 Marangoz, 1 Psikolog, 1 Beden İşçisi, 1 İtfaiye Eri, 1 Veteriner Hizmetleri İşçisi, 1 Bilgisayar Mühendisi, 1 Temizlik Görevlisi, 5 Büro Personeli ve 1 Grafiker olmak üzere toplam 19 memur ve işçi alımı yapacak.

BAŞVURU TARİHLERİ ve ŞEKLİ

Sakarya SASAY personel alımı iş başvuruları 28 Ocak 2023 tarihinde başlayacak olup, 29 Ocak 2023 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Aşağıda ilan içeriğinde belirtilen mesleki şartları taşıyan adayların başvurularını “cv.insankaynaklari@sasay.com.tr” web adresi üzerinden online olarak yapmaları gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu’nda yayınlanan resmi iş ilanına ilişkin merak edilen diğer hususlar ve tüm detaylar ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiştir. İlanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir