2023 Kamu İş İlanları: Zeytinburnu Belediyesi İŞKUR üzerinden 32 personel alacak!

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) 2023 Kamu İş İlanları sayfası üzerinden 3 Ocak 2023 tarihi itibarıyla birçok yeni kamu personel alımı ilanı yayınlandı. İŞKUR’un 2023 Kamu İş İlanı sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, Zeytinburnu Belediyesi bünyesine, KPSS şartsız 32 personel alımı gerçekleştirecek.

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezunu, askerlikle ilişiği olmayan, herhangi bir sağlık problemi bulunmayan, bay/bayan adaylar arasından yeni personel istihdamları yapacağını duyurdu. Alım yapılacak personeller belediye bünyesinde daimi olarak görevlendirileceklerdir.

Peki, İstanbul Zeytinburnu Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Personel alımında aranılan müracaat koşulları nelerdir? Başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

2023 PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi bünyesine; 4 şoför ve 28 temizlik personeli olmak üzere toplam 32 kadrolu işçi alımı yapacak. Başvuru tarihleri ve başvuru şekli aşağıda ayrıntılı olarak verilmiştir.

BAŞVURU DETAYLARI

Belediye iş başvuruları bugün itibariyle başlamış olup, 5 Ocak 2023 tarihi gün sonuna kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların “Kazlıçeşme Mahallesi Abay Caddesi No:165 Zeytinburnu/İstanbul” açık adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta veya online olarak yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı belirtilmiştir.

İŞKUR’da yer alan kamu iş ilanı ile ilgili diğer hususlar ayrıntılı olarak aşağıda ilan içeriklerinde verilmiştir. Başvuruda bulunacak adayların ilan içeriğinde de belirtilen müracaat koşullarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

İlan içerikleri şöyledir;

2 thoughts on “2023 Kamu İş İlanları: Zeytinburnu Belediyesi İŞKUR üzerinden 32 personel alacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir