73 bin TL maaşla çalışmak ister misiniz? Yeni Zelanda 12 bin işçi alımı yapıyor!

Yurt dışında iş arayan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. Yeni Zelanda hükümetinin 12 bin işçi alımı gerçekleştireceği duyuruldu. Çalışanların 73 bin TL maaş fırsatı ile istihdam edileceği öğrenildi.

Yurt dışı iş ilanları arasına bir yenisi daha eklendi. Yeni Zelanda hükümeti toplamda 12 bin kişiyi istihdam edeceğini ve dolgun maaş imkanı sağlayacağını bildirdi.

Sosyal medya ve internet sayfaları üzerinden yurtdışı ilanları aramakta olan vatandaşlar için müjdeli haber gelmiştir. Yurtdışı iş ilanları yayınlanmıştır. 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır. Yayınlamakta olan ilana başvuruda bulunmak isteyenler deneyimli ve deneyimsiz olarak iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Hem yurt dışında yaşamak hem de yurt dışında çalışmak isteyenler için yurtdışı ilanları yayınlanmış olup 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Hangi Ülke İşçi Alımı Yapacak?

Yurtdışı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan yurtdışı iş ilanını göre Yeni Zelanda 12 bin sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Ülkede yaşanan sıkıntılardan dolayı işçi bulma konusunda sıkıntı çeken yeni Zelanda Türkiye’den işçi alımı yapacağını açıkladı. İlanın yayınlanmasının ardından Türkiye’den de oldukça yoğun talep görmüştür.

Döviz ile maaş almak isteyen vatanlar için Yeni Zelanda 12 bin sürekli işçi alımını yapacağını duyurdu. Yeni Zelanda Çalışma Bakanı alımların özellikle Türkiye’den çoğunluklu alım olacağını söylemiştir. Türkiye ve diğer ülkelerden toplamda 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır.

12 Bin Sürekli İşçi Alımı İçin Aylık Ücret Belli Oldu

Yeni Zelanda da yaşanan işçi bulma problemini çözmek için Türkiye’de başta olmak üzere Diğer Avrupa Ülkelerinden de olmak üzere 12 bin sürekli işçi alımı yapacaktır. Alımı yapılacak olan 12 bin sürekli işçi için Yeni Zelanda Hükümeti konaklama fırsatı sunmuştur.

12 bin sürekli işçi alımı için şimdi işe gözler Aylık verilecek olan ücrete çevrilmiştir. Yeni Zelanda Hükümetinin aylık asgari ücretine bakılacak olursa 4 bin Doların üzerinde olduğu belirtildi. Yani Yeni Zelanda Asgari Ücretine Bakacak olduğumuz zaman bazı iş yerlerinin asgari ücreti ise yaklaşık 590 Dolar şeklinde olduğu görülmektedir.

Alımı yapılacak olan 12 bin sürekli işçi alımı kadroları aşağıda belirtilmiştir.

Yaşlı Bakımı, Et ve Deniz ürünleri işletmeciliği, Hizmet Turizm, İnşaat ile Altyapı ve Havacılık ( en az 150 kişilik alım yapılacaktır.) olmak üzere toplamda 6 kadrodan 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır.

İş Başvuru Şekli

Başvuruda bulunmak isteyenler için bazı dönemlerde genellikle uluslararası firmalar tarafından genellikle yurtdışı iş ilanları yayınlanmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler uluslararası firmaların sitelerini takip etmeleri gerekir. Kişilerin kendi alanına göre sık sık iş ilanları yayınlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir