Adnan Oktar’ın duruşmasında şok sözler: “Ölümü göze alacak kadar seviyorum!”

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’ne bağlı Marmara Cezaevi’nde Adnan Oktar ile bazı tutuklu ve sanıkların yargılandığı 32. duruşma gerçekleştirildi.

Görüşmede esas hakkındaki mütalaaya itiraz eden bazı sanıkların avukatları, savundukları kişilerin tahliyesini ve beraatlarını istedi. Avukatların savunmalarının tamamlandığı görüşmede sanıkların son sözleri istendi.

adnan oktar

“Bizi kıskanıyorlar.”

Adnan Oktar’ın silahlı suç örgütüyle ilgili ceza davasında tutukevinde yargılanan Merve Büyükbayrak, şu açıklamayı yaptı:

“Bizi kıskanıyorlar. Adnan Oktar’ı ölümü göze alacak kadar seviyorum. Böyle bir aşkta binlerce yıllık esaret bize sinek ısırığı gibi gelir.”

Cezaevindeki bir diğer sanık Alev Babuna ise 4,5 yıldır cezaevinde olduğunu söyledi.

“Lütfen bizim için adil bir karar verin.”

“Yaklaşık 5 yıldır buradayım. İnsanlar bizi ve Adnan Bey’i çok seviyorlar. Dua ediyorlar. Adnan Bey’in, arkadaşlarımın ve benim serbest bırakılmasını talep ediyorum. Hanımlarımızın hepsi çok iffetli. Sizde yok. Bizi beğenin veya beğenmeyin. Lütfen bizim için adil bir karar verin.”

Cezaevindeki sanıklardan Meltem Baban da akıllı insanlar olduklarını söyledi:

“Bizim tek günahımız Adnan Oktar’ı sevmek. Bize ‘parçalanın’ diyorlar, bu imkansız. Adnan Oktar’ı sevmek dünyanın en büyük zevki. 10 bin yıl değil 20 bin yıl da geçse devam edeceğim. Adnan Oktar’ı ömrümün sonuna kadar seviyorum. Hepimizin beraat etmesini istiyoruz.”

Tarikat lideri Adnan Oktar’ın (namı diğer Harun Yahya) Türkiye’de 8.658 yıl hapis cezasına çarptırıldığını belirtmek gerekir.

One thought on “Adnan Oktar’ın duruşmasında şok sözler: “Ölümü göze alacak kadar seviyorum!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir