Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı 2022: KPSS Şartsız Personel Alımları Yapacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, KPSS şartsız personel istihdamı yapmak üzere yeni bir iş ilanı yayınladı. 04 Kasım’da yayınlanan iş ilanında yer verilen bilgiye göre, bakanlığın sosyal yardım şubelerine bay bayan “hamaliye” alımı yapılacağı duyuruldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 04-08 Kasım 2022 tarihlerinde çok sayıda işçi alımları yapacak.

Bakanlığını Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma (SYDV) şubelerine hamaliye alımı için yayınladığı bu iş ilanına başvurular 05 Kasım 2022’de başlayacak ve 08 Kasım 2022 tarihi gün sonunda sona erecektir. Başvuru sağlayacak kişilerin aşağıda belirtilen şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

Peki, Aile Bakanlığına bağlı hangi Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) şubesine personel istihdamı yapacak? İstenilen şartlar nelerdir? İşte detaylar…

Bakanlığın İŞKUR üzerinden yayınladığı resmi ilan detaylarında Bursa Yenişehir Sosyal ve Yardımlaşma Vakfı’na 18 yaşını tamamlamış adaylar arasından 4 toplam Hamaliye alınacağı belirtildi. Alınacak personeller ise, vakıf bünyesinde görevlendirileceklerdir.

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen şartlar, başvuru için gerekli belgeler, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar resmi ilan içeriklerinde ayrıntıları ile birlikte verilmiştir. İlan içeriğini görüntülemek için; https://media.iskur.gov.tr/62198/yenisehir-sydv-08-11.pdf

 

0 thoughts on “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı 2022: KPSS Şartsız Personel Alımları Yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir