Almanya’da Bayern ve Frankfurt’a 2450 Euro maaşla çok sayıda personel alımı yapılıyor – konaklama firmadan

Kamudanisilanlari.com Almanya’da çalışmak isteyenler için güzel bir fırsatı parmaklarınızın ucuna getirdi. Ekibimizin uluslararası bir mecrada incelediği iş ilanında Frankfurt ve Bayern bölgesinde çalışacak 2450 Euro maaşla çok sayıda personel alımı yapılacak. Üstelik firma konaklamayı kendi karşılıyor.

Aklınızda sorular oluşmaya başladı. Almanya iş ilanları başvuru şartları nelerdir? Yurt dışı iş ilanına başvurular nasıl ve nereden yapılacak? Hangi pozisyonlar için yurt dışına personel alımı yapılıyor? Detaylar için haberimizde kalın…
Almanya'da teknisyen olmak
Almanya personel alım şartları

Almanya iş ilanını incelediğimizde mesleki yeterlilik dışında herhangi bir çalışma şartına değinilmemiş. İşe alınacak personellerin hafta içi 8 saat çalışacağı, gerekli durumlarda mesaiye kalabileceği belirtilmiş. Ayrıca ilanda net maaş aralığı 1450 euro ile 2450 euro arası olduğu, konaklama ve servis imkanının sağlanacağı ifade edilmiş.

Yurt dışı iş ilanına başvurmak isteyen adaylar başvurularını WhatsApp üzerinden gerçekleştireceklerdir. İş ilanı ile ilgili daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen adaylar +905464668103 ve +905345132698 WhatsApp hatlarına ulaşabilirler.

Gelelim en can alıcı sorunun cevabına. Frankfurt ve Bayern’de alım yapılacak meslek dalları:

Makine operatörü (bage)

Ekskavatör sürücüsü

Kamyon (lkw) şoförü

Minibüs sürücüsü

Kablo çekme ve montaj işçisi (bakır ve fiberglas)

Telekom bakır kablo arızaları bakım teknisyeni

Parke taş döşeme/inşaat kazı işçisi

olmak üzere 8 pozisyon için Almanya’ya personel alımı yapılacaktır. Başvuracak tüm adaylara başarılar dileriz.

Almanya 8 meslekte personel alım ilanı için TIKLAYINIZ.

One thought on “Almanya’da Bayern ve Frankfurt’a 2450 Euro maaşla çok sayıda personel alımı yapılıyor – konaklama firmadan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir