Apple’da yeni bir iş fırsatı Amerika’ya 600’den fazla personel alınacak

Kamudan İş İlanları Apple’da yeni bir iş fırsatı ile yayında. Ekibimiz 6 Kasım 2022 tarihinde Apple career sayfasını inceledi. Firmanın resmi iş ilanı sayfasına göre Amerika’ya 600’ün üzerinde personel alınacak. Üstelik bazı pozisyonlar için tecrübe şartı bulunmuyor.

Gelin aklınızdaki sorulara yanıt bulalım! Apple’da yeni bir iş fırsatına başvuru şartları nelerdir? Teknoloji firması hangi pozisyonlarda alım yapacak? Yurt dışı iş ilanına başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Detaylar için haberimizde kalın…

Apple iş başvuru şartları

Apple’da çalışmak isteyen adaylar için başvuru şartları mesleklere göre değişmektedir. Aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak meslek seçimi yaptıktan sonra başvuru şartlarına ve iş tanımını ulaşabilirsiniz.

Apple’ın alım yapacağı bazı pozisyonlar

Data mühendisi

Seo uzmanı

Backend yazılımcısı

Uygulama geliştirici

Grafik tasarımcı

Donanım mühendisi

Tasarım mühendisi

Satış uzmanı

Test mühendisi

Araştırma görevlisi

Apple’da yeni bir iş fırsatına başvurular nasıl yapılacak

Yurt dışı iş ilanı başvurmak isteyen adaylar verdiğimiz linke tıklayın ve açılan sayfadan kendinize uygun mesleği seçin. Karşınıza gelen ekrandan iş özeti, önemli nitelikler, iş tanımı, eğitim ve deneyim kısımlarını dikkatlice okuyun. Eğer işin size uygun olduğunu düşünüyorsanız pozisyon başlığının altında bulunan “Submit Resume” kısmına tıklayarak başvurunuza devam edebilirsiniz.

Apple’da yeni bir iş fırsatına başvuran tüm adaylarımıza başarılar dileriz.

Apple career iş ilanları sayfasına ulaşmak ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir