Ayçiçek Yağında Görülmemiş İndirim! 34 TL’den Satışa Sunuldu

2022 yılı içerisinde en çok zamma tabi olan gıda ürünleri arasında bilindiği üzere ayçiçek yağı yer almaktadır. Vatandaşın alım gücünün düştüğü bu dönemde ayçiçek yağı 30 Kasım’a kadar 34 TL’den satışa sunuldu.

Bu yıl içerisinde birçok gıda ürününe inanılmaz fiyat artışları uygulandı. Yüksek enflasyon ve döviz kurundaki düzensiz artışlar sonucu Ayçiçek Yağı da başta olmak üzere birçok gıda ürününe peş peşe zanlar uygulandı. Özellikle ayçiçek yağına uygulanan zamlar vatandaşın alım gücünde ciddi düşüşlere neden oldu.

Son dönemde yavaş yavaş fiyatları düşmeye başlayan ayçiçek yağı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Birçok market ayçiçek yağı fiyatlarına kampanya düzenlerken en büyük indirim ise şu marketten geldi. 30 Kasım tarihine kadar ayçiçek yağının satışını 34 liraya düşürdüğünü duyurdu.

Ayçiçek Yağı 34.90 TL’den Satışa Sunuldu

Ayçiçek yağı ile birlikte birçok üründe büyük indirimler uygulayan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri uygun fiyata satışlara devam ediyor. Öyle ki Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde 1 litre ayçiçek yağı 34.90 TL’den satışa sunuldu. İndirimli fiyattan yararlanabilmek için vatandaşların acele etmesi gerekiyor. Kampanya 30 Kasım 2022 tarihinde son bulacak.

KAMUDANİSİLANLARİ.COM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir