Azra Galvaniz bünyesinde vasıflı ve vasıfsız 50 personel alımı yapılacak!

İzmir’de faaliyet gösteren Azra Galvaniz Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 13 Ekim 2022 tarihinde yeni bir iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan iş ilanına göre, Azra Galvaniz firmasında görevlendirilmek üzere vasıflı ve vasıfsız 50 beden işçisi alımı yapılacak.

KAMUDANİSİLANLARİ.COM

Personel alımları 22-45 yaş arası adaylar arasından yapılacak olup, başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. İŞKUR’un İzmir iş ilanları sayfasında yer alan bu ilana başvurular halen devam etmekte olup, 24 Ekim 2022 tarihi saat 17.00’a kadar da devam edecektir.

Yukarıda belirtilen şartlara haiz adaylar arasından personel alımı yapılacaktır. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda ilgili sayfaya ait link verilmiştir. Adaylar bu linki tıklayarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İŞ TANIMI VE DETAYLAR

Aliağa Azra Galvaniz firmasında çalışmak üzere vasıflı – vasıfsız beden işçisi, asit operatörü, ocakçı alınacaktır

29.09.2022 (perşembe ) menemen belediyesi İŞKUR hizmet binasında saat 14:00 da toplu iş görüşmemiz olacaktır.

Aliağa, Bergama, Menemen, Egekent2, Ulukent, Harmandalı, Çiğli bölgelerine ve Dedebaşı (Karşıyaka)  Üst geçite kadar dahil olmak üzere servisimiz bulunmaktadır. Başlangıç maaşı asgari ücretin üzerindedir.

Çalışma Adresi: HOROZGEDİĞİ MAHALLESİ 15.CADDE NO:7 ALİAĞA/İZMİR

Başvuru Linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00007061018&isyeriTuru=%C3%96zel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir