“B” Sınıfı Ehliyeti Olanlara Duyuru: İstanbul Büyükşehir Belediyesi 06-16 Ocak’ta Kadrolu Personel Alımı Yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 06 Ocak 2023 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketlerinden olan ULAŞUM A.Ş bünyesine, 06-16 Ocak 2023 tarihlerinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere “B” sınıfı ehliyet sahibi adaylar arasından “Araç Denetim Personeli” alımı yapılacak.

İBB ULAŞIM A.Ş iş başvuruları 06 Ocak 2023 tarihinde başlayacak ve 16 Ocak 2023 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. İŞKUR’un Kamudan İş İlanları sayfasında yayınlanan ilana göre, alım yapılacak adaylarda KPSS şartı aranmayacaktır. Başvuru yapacak adayların 18-50 yaş aralığında ve aşağıda belirtilen eğitim düzeylerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ

Bu iş ilanına başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular tamamlandıktan sonra uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

İBB ULAŞIM’In personel alımı için yayınlamış olduğu resmi ilanı ile ilgili diğer detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

2023 İŞKUR İŞ İLANI İÇERİĞİ

www.kamudanisilanlari.com

 

One thought on ““B” Sınıfı Ehliyeti Olanlara Duyuru: İstanbul Büyükşehir Belediyesi 06-16 Ocak’ta Kadrolu Personel Alımı Yapıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir