Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 4 meslekten kadrolu personel alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 19 Aralık 2022 tarihinde yayınlanan resmi iş ilanına göre, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi olan Balıkesir Gayrimenkul Yatırım ve Gıda Anonim Şirketi bünyesine bay-bayan 18-50 yaş aralığında çok sayıda kadrolu personel alımı yapacak. Personel alımlarında KPSS şartı aranmayacak olup, işe alınacak adaylar kadrolu olarak görevlendirilecektir.

Balıkesir Gayrimenkul A.Ş iş başvuruları bugün başlamış olup, 20 Aralık 2022 tarihi gün sonuna kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen mesleki şartları taşıyor olmaları istenmektedir.

Peki, Balıkesir Gayrimenkul hangi mesleklerden kaç personel alacak? Personel alımlarında aranılan başvuru şartları nelerdir? İşte merak edilen diğer tüm detaylar…

Balıkesir Gayrimenkul A.Ş bünyesine daimi olarak görevlendirmek üzere; 1 ızgara ustası, 1 aşçı, 1 alakart aşçısı ve 1 mutfak şefi olmak üzere 4 farklı meslekten toplam 4 personel alımı yapılacak. Başvuru adresi ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İş başvuruları “Gaziosmanpaşa Mahallesi 17. Cadde No 10/A OSB Balıkesir” açık adresine şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuru esnasında adaylardan istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

İŞKUR’da yer alan resmi iş ilanı ile ilgili diğer tüm hususlar aşağıda resmi ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiştir. Resmi ilan içeriklerini görüntülemek için BURAYI TIKLAYIN

2 thoughts on “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 4 meslekten kadrolu personel alımı yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir