Balıkesir Gayrimenkul 06-09 Ocak’ta 24 Kamu Personel Alımı: İŞKUR memur ve işçi alımı

06 Ocak 2023 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan resmi iş ilanına göre, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi olan Balıkesir Gayrimenkul Yatırım ve Gıda Anonim Şirketi bünyesine, KPSS şartsız ve sınavsız olmak kaydıyla, 18-50 yaş aralığında çok sayıda Kamu Personel Alımı yapacak. Personel alımlarında öğrenim şartı aranmayacak olup, işe alınacak adaylar kadrolu olarak görevlendirilecektir.

Balıkesir Gayrimenkul A.Ş iş başvuruları bugün (06 Ocak 2023) başlamış olup, 09 Ocak 2023 Pazartesi günü saat 18:00’a kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen mesleki şartları taşıyor olmaları istenmektedir.

Peki, Balıkesir Gayrimenkul hangi mesleklerden kaç personel alacak? Personel alımlarında aranılan başvuru şartları nelerdir? İşte merak edilen diğer tüm detaylar…

Balıkesir Gayrimenkul A.Ş bünyesine daimi olarak görevlendirmek üzere; 10 Garson, 7 Mutfak Görevlisi, 5 Aşçı ve 2 Temizlik Görevlisi olmak üzere toplam 24 personel alımı yapılacak. Başvuru adresi ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İş başvuruları “Gaziosmanpaşa Mahallesi 17. Cadde No 10/A OSB Balıkesir” açık adresine şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuru esnasında adaylardan istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

İŞKUR’da yer alan resmi iş ilanı ile ilgili diğer tüm hususlar aşağıda resmi ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiştir. Resmi ilan içeriklerini görüntülemek için; https://media.iskur.gov.tr/64533/balikesir-gayrimenkul-yatirim-a-s-09-01-2023.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir