Belediye 18-45 yaş arası en az ilkokul mezunu 50 kamu işçisi alıyor

Kamudan İş İlanları Ekibi hepinize uygun kamu iş ilanlarını araştırmaya devam ediyor. Bir il Belediyesi, 3 Ekim 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’da yayınlanan kamu iş ilanına göre belediye 18-45 yaş arası 50 personel alımı yapacak. Belediye işe alım şartlarında adayların en az ilkokul mezunu olmasını istiyor.

Belediye 50 kişi alır mı demeyin, haberimizi detaylıca inceleyin…

Belediye hangi pozisyonlarda işe alım yapıyor? Başvurular nasıl ve ne zaman yapılacak? Kamu iş ilanı yayınlayan belediye hangi ilimizde yer alıyor? Detaylar haberimizde…

Belediyenin kamu iş ilanına başvurular şahsen yapılacaktır. İlana başvurmak isteyen adaylar kimlik fotokopisi, 4 adet resim, vukuatlı nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve diplomalarıyla iş ilanında verilen adrese başvurmaları gerekmektedir. Belediye personel alımı ile ilgilenen adaylar başvurularını “Mehmet Akif Ersoy Mahallesi – Köprübaşı Sokak – No: 5/9 – Çiftlikköy – Yalova” adresinden gerçekleştirebilirler.

Belediye işçisi alım ilanına başvurular bugün başlamış olup 7 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir. Adaylar arasından ön elemeyi geçen kişiler 10 Ekim 2022 tarihinde mülakata çağrılacaklardır.

Kamu işçi alımı yapacak belediye 5 adet yardımcı hizmetli,  4 beton parke döşeme işçisi, 1 elektrikçi, 2 su kanalı işçisi, 10 beden işçisi, 4 şoför, 9 bahçıvan ve 15 temizlik görevlisi olmak üzere toplam 50 personel istihdam edecektir.

İş ilanına başvuru şartları ise;

Türkiye vatandaşı olmak ,

Yalova veya Çiftlikköy’de ikamet etmek,

18 – 45 yaş aralığında olmak,

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan mahkum olmamak,

Askerlik ile ilişiği bulunmamak,

Görevini devamlı yapmasına  engel sağlık sorunu bulunmaması,

Elektrik personeli için Elektrik meslek lisesi diploması,

Çok sayıda personel alımı yapacak belediye Yalova belediyesidir. İşe alım yapılacak birim ise Belediyeye bağlı Zirvekent Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’dir.

Yalova belediyesi 50 kamu işçisi alım ilanı için TIKLAYINIZ.

One thought on “Belediye 18-45 yaş arası en az ilkokul mezunu 50 kamu işçisi alıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir