Belediye en az ilkokul mezunu çok sayıda aşçı ve yardımcısı alıyor

Kamudanisilanlari.com herkese uygun işleri araştırmaya ve bulmaya devam ediyor. Bir ilçe belediyesi, 4 Ekim 2022 tarihinde İŞKUR üzerinden yeni bir kamu iş ilanı yayınladı. Personel alımı ilanına göre belediyeye çok sayıda aşçı ve yardımcısı alınıyor. Üstelik iş ilanında adayların en az ilkokul mezunu olması ve en az 18 yaşında olması isteniyor. Yaş ile ilgili üst sınır bulunmuyor.

Peki, aşçı ve yardımcısı iş ilanına başvuru şartları nelerdir? Başvurular Nasıl ve ne zaman yapılacak? Belediye iş ilanının mülakatları ne zaman olacak? Aşçı ve yardımcısı alımı yapacak belediye nerede? Detaylar haberimizde…

Kamu iş ilanına başvuru yapacak adayların 18 yaşını doldurmuş, kamu haklarından mahrum olmayan ve ilkokul mezunu olması isteniyor.

Belediye iş ilanına başvurular şahsen olarak yapılacaktır. İş ilanına başvuru yapacak adaylar aşağıda verilmiş belgeler ile birlikte belediyenin vermiş olduğu adrese başvuracaklardır.

Başvuru için gerekli belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Adli sicil kaydı

Sağlık raporu

İkametgah belgesi

Nüfus kayıt örneği

Diploma

Başvurular bugün başlamış olup 6 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecektir. Belediye insan kaynakları ön elemesinden geçen adaylar 7 Ekim 2022 tarihinde mülakata tabi tutulacaklardır.

Çok sayıda aşçı ve yardımcısı alımı yapacak olan belediye Kocaeli ilimize bağlı Darıca belediyesidir. Kamu iş ilanına başvuru yapacak adaylar “Osmangazi Mahallesi İlhan Sokak No:2 Darıca/Kocaeli” adresine başvurularını yapabilirler.

Darıca belediye 2 Aşçı ve 1 Aşçı Yardımcısı olmak üzere toplam 3 personel istihdam edecektir.
Belediye aşçı ve aşçı yardımcısı iş ilanı için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir