Belediye KPSS ve yaş şartsız 8 şoför alımı yapacak

Kamudan İş İlanları Ekibi, belediye şoförlük iş ilanlarını araştırmaya ve sizlerin parmak ucuna getirmeye devam ediyor. Bir il belediyesi, 4 Ekim 2022 tarihinde İŞKUR üzerinden yeni bir kamu iş ilanı yayınladı. Belediye şoförlük ilanında yaş şartı ve KPSS şartı bulunmuyor. Hatta başvuru şartları bile 2 maddeden oluşuyor.

Heyecanlandınız değil mi? Belediye kamu iş ilanı başvuru şartları nelerdir? İş başvuruları nasıl ve ne zaman yapılacak? Belediye şoförlük mülakatları ne zaman olacak? Yaş şartsız şoför alımı yapan belediye hangi sınırlarında? İşte detaylar, işte haberler…

Belediyenin yayınlamış olduğu kamu iş ilanını incelediğimizde başvuru şartı olarak sadece adayların emekli olmaması ve başvuruları şahsen yapılması isteniyor. Belediye iş ilanına başvurmak isteyen adaylar fotoğraflı öz geçmişleri ile aşağıda paylaşılan adresten şahsen iş başvurularını yapabilirler. Belediye, iş başvurularını 5 Ekim 2022 tarihi ile 9 Ekim 2022 tarihi arasında kabul etmektedir.

Öz geçmişleri belediye insan kaynakları ön incelemesinden geçen adaylar 10 Ekim 2022 tarihi için telefonla aranarak mülakata çağrılacaklardır.

Her zamanki gibi asıl soruyu sona sakladık… Şoför alımı yapacak belediye Balıkesir il sınırlarında bulunan Edremit Belediyesidir. Adaylar iş başvurularını “Hamidiye Mh. Eski PTT Cd.No:1 Edremit/Balıkesir” adresinde yapabilirler.

Belediye üçü kamyon 5’i çöp kamyon şoförü olmak üzere toplam 8 kamyon şoförü istihdamı yapacaktır. Kamu iş ilanına başvuracak şoför adaylarına önemle duyurulur.

Edremit Belediyesi 8 şoför alımı ilanı için TIKLAYINIZ

2 thoughts on “Belediye KPSS ve yaş şartsız 8 şoför alımı yapacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir