Belediye yaş şartsız ve vasıfsız 30 personel alımı yapıyor

Ailenizin iş bulma sitesi kamudanisilanlari.com sizler için vasıfsız kamu iş ilanlarını araştırmaya ve derlemeye devam ediyor. Bir ilçe belediyesi 7 Ekim 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR ilanına göre belediye vasıfsız 30 personel alacak.  Belediye alınacak kamu işçilerinde yaş şartı aramıyor.

Peki, belediye vasıfsız personel alımı başvuru şartları nelerdir? Belediye iş başvuruları nasıl ve ne zaman yapılacak? Adaylar ne zaman mülakata çağrılacak? Hangi il Belediyesi 30 vasıfsız personel alımı yapıyor? İşte detaylar.

Belediye kamu iş ilanına başvuru şartı olarak adayların emekli olmaması ve şahsen başvuru yapması isteniyor. Başvuru yapacak adaylar başvuru esnasında fotoğraflı öz geçmişlerini kuruma vermeleri gerekiyor.

Belediye iş ilanına başvurular 8 Ekim 2022 tarihinde başlayacak olup 12 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir. Ön elemelerden geçen adaylar 13 Ekim 2022 tarihinde başvuru adresinde mülakata çağrılacaklardır.

30 vasıfsız işçi alımı yapan belediye Balıkesir Edremit Belediyesidir. Belediye iş ilanına başvurmak isteyen adaylar “Cami vasat Mahallesi, Park Caddesi, B Blok No:8/b Edremit/Balıkesir” adresinden başvurularını gerçekleştirebilirler. İlgilenen adaylara önemle duyrulur.

Edremit Belediyesi 30 vasıfsız personel alım ilanı için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir