Bilgisayar bilgisi olan adaylar için uzaktan çalışma fırsatı

Kamudanisilanlari.com Ekibi herkese uygun iş bulmaya devam ediyor. Bu iş haberimizin konusu uzaktan çalışma yani evden çalışma ile ilgili bir iş fırsatı. Uluslararası bir iş ağında ulaştığımız iş ilanına göre yurt dışında faaliyet gösteren bir firma bilgisayar bilgisi olan kişiler için remote olarak adlandırılan uzaktan çalışma olanağı sunuyor.

Sorularınızı duyar gibiyiz. Uzaktan çalışma iş ilanına nasıl başvuru yapacağız? İş başvuru şartları nelerdir? Hangi meslekten adaylar başvuru yapabilir? İşte detaylar…

Evden çalışma iş ilanına başvurular online olarak kabul edilecek. İşle ilgilenen adaylar özgeçmişlerini “hakan@njoptimal.com” e-mail adresine ulaştırmaları gerekmekte. Remote çalışma ilanına başvuracak adayların

  • enerjik olması,
  • farklı kültürlerde ve farklı çalışma disiplinlerine adapte olabilmesi,
  • Microsoft Office programlarına hakim olması,
  • yeni program öğrenmeye açık olması
  • orta seviye İngilizce bilmesi
  • en önemlisi dürüst ve güçlü bir çalışma etiğine sahip olması gerekiyor.

İş başvurusu yapacağım adaylar cv’lerini İngilizce ve PDF formatında hazırlamaları gerekiyor Bunun dışındaki özgeçmişler kabul edilmeyecek.

Litvanya merkezli firmada uzaktan çalışacak personelin inşaat mühendisi olması isteniyor ve alanında 3 boyutlu modelleme yapması iş tanımı olarak gösteriliyor.

Uzaktan çalışma fırsatı için TIKLAYINIZ.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir