Bim Aktüel 7 Ekim 2022’de çok güzel ürünlerle sizleri yerel ve online mağazalarında bekliyor

İndirim ve aktüel severlerin merakla beklediği 7 Ekim 2022 BİM Aktüel sonunda yayınlandı. BİM bu Cuma çok güzel ürünlerle sizleri yerel ve online mağazalarında bekliyor. Bir önceki ve bir  sonraki aktüele kıyasla çok güzel ürünlerin yer aldığı 7 Ekim BİM kataloğu detayları kamudanisilanları.com’da .

7 Ekim 2022 kampanya döneminde geçerli katalogda birbirinden muhteşem ürünler sizleri bekliyor. Merakla sorular soruluyor… 7 Ekim günü BİM yerel ve online mağazada hangi ürünler olacak? BİM, 7 Ekim 2022 Cuma günü hangi kategorilerde indirimler yapacak? Sorularınızın cevabı yazımızda…

BİM bu hafta gerçekten çok güzel ürünlerle dolu bir Aktüel hazırlamış. Aktüeli incelediğimizde önümüze ilk olarak akıllı telefonlar, akıllı saatler ve akıllı televizyonlar çıkıyor. BİM’de satılacak olan Akıllı telefonlardan biri Realme 11; 2 GB RAM’li, 32 GB hafızalı, 8 çekirdekli telefon sadece 2899 TL’ye satılıyor. 43 inç Dijitsu; 1 GB RAM’li, 8 GB hafızalı, full HD Android TV ise 3999 TL. Üstelik bu Android TV peşin fiyatına 9 taksitle satılıyor.

Kataloğun biraz altına indiğimizde 4,5 TL’ye telefon tutucu, 479 TL’ye Heifer 4 yıl garantili Blender seti sadece 479 TL’ye satılıyor. BİM Aktüelin 1 sayfasının sonu ise çocuklara ayrılmış. Çocuklar; spider-man kostümü, eğitim setleri ve oyuncaklar için bu Cuma günü mağazalara bekleniyor.

7 Ekim BİM Aktüel 2. sayfasında ise mutfak ürünleri göze çarpıyor. Izgara tost makinesi, Türk kahvesi makinesi, çay makinesi ve blender setinin yer aldığı 4’lü set 2299 TL’ye satılıyor. 4’lü set dışında kase takımları, tabak takımları, bardak takımları, erzak kavanozları, bıçak setleri ve mutfak el aletleri uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

7 Ekim Cuma günü başlayacak olan aktüelin 3. sayfasında tencere takımları, yemek takımları, cezve setleri, çaydanlıklar, fincan ve bardak takımları gibi  birbirinden şık ürünler makul fiyatlarla satışa sunulmuş.

BİM 7 Ekim 2022 aktüel 4. sayfası “evinizde sonbahar şıklığı” sloganı ile ev tekstiline ayrılmış. BİM Aktüel bu sayfada yatak örtüsü takımları, ütü masası, yatak alezleri, peluş banyo paspas setleri, çarşaflar, masa örtüleri, nevresim takımları, pamuk yorgan, gecelik ve sabahlık setleriyle sizleri bekliyor.

BİM Aktüelin son sayfası bahçe hobi setleri ile şenlendirilmiş. Burada pratik su püskürtme pompasından, sera dolabından, fide etiketinden tutun tohumlar, hortum aparatları, bitki destek ürünleri ile tüm bahçe severleri BİM bu cuma günü yerel ve online mağazalarında bekliyor.

 

 

2 thoughts on “Bim Aktüel 7 Ekim 2022’de çok güzel ürünlerle sizleri yerel ve online mağazalarında bekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir