Biyogaz tesisi tecrübesiz ve yaş şartsız 8 personel alımı yapacak

Kamudan İş İlanları Ekibi herkesi ilgilendiren iş ilanları yayınlarına devam ediyor. Biyogaz üretim tesisinin uluslararası iş platformunda paylaşmış olduğu iş ilanına göre firma tecrübesiz 8 personel alımı yapacak. İş ilanı içeriğinde Biyogaz tesisi yaş şartı aramıyor.

Heyecanla sorularınızın yanıtını arıyorsunuz değil mi?

Hangi branşlarda personel alımı yapılacak? Başvurular nasıl yapılacak? Biyogaz tesisi nerede? Başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

Biyogaz üretim tesisi bir çevre mühendisi, bir elektrik mühendisi, bir makine mühendisi, bir elektrik teknisyeni, iş makinesi operatörü, mekanik bakım ustası ve 2 beden işçisi alımı yapacaktır.

Personel alımı ilanına ilgili kişilerin başvurularını  “sevincselahattin.61@gmail.com” e-mail adresi üzerinden yapmaları yeterlidir.

İş ilanı yayınlayan Biyogaz tesisi Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde bulunmaktadır. Platformda yayınlanan ilanı incelediğimizde diploma ve yeterlilik belgesi dışında bir şart bulunmamaktadır.

For our Biogas Plant in Eskişehir Sivrihisar
experienced inexperience,
Environmental engineer
Electrical Engineer
Mechanical Engineer
electrician (with ECAT certificate)
construction machine operator
Master of mechanical maintenance
Two physical workers are being sought and it is sufficient for the relevant persons to send an e-mail or message to the address of the sevincselahattin.61@gmail.com.

Biyogaz tesisi tecrübesiz ve yaş şartsız 8 personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir