BJK Teknik direktörü Valerien Ismael’den Fenerbahçe derbisi yorumu!

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Fransız teknik adam, “Derbiyi geçen sene burada yaşadık, tecrübe ettik, inanılmaz bir atmosfer vardı. Evimizde, taraftarımızın önünde oynayacağız. Aynı performansı, isteği, arzuyu, tutkuyu bu maçta göstermeyi tekrar hedefliyoruz, istiyoruz” dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında Fenerbahçe ile 2 Ekim Pazar günü yapacakları derbi maçta kendi performanslarını göstermeye çalışacaklarını söyledi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ismael, derbide taraftar beklentisiyle ilgili, “Bu anlaşılabilir bir durum. Tabii ki gösterdiğimiz performans yeterli değildi, bizim performansımız değildi ama önümüzde bir hazırlık haftası var. Başka bir maç olacak, içeride olacak ve kendi performansımızı göstermeye çalışacağız tabii ki.” dedi.

Nathan Redmond ve Ghezzal’ın sağlık durumları hakkında konuşan Ismael, “Nathan iyi görünüyor. Gün be gün takip edeceğiz durumunu. Kadroda olabilir diye düşünüyorum ama Rachid Ghezzal konusunda gene gün be gün gideceğiz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir