Bursa Orhaneli Belediyesi 25-30 Kasım’da 10 Farklı Meslekten Personeller Alacak!

Bursa Orhaneli Belediyesi 24 Kasım 2022 tarihi itibarıyla yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, Bursa Orhaneli Belediyesi bünyesine KPSS şartsız ve sınavsız 10 farklı meslekten çok sayıda personel alımı yapılacak.

Orhaneli Belediyesi personel alımları en az ilkokul mezunu, 18-50 yaş arası, herhangi bir sağlık problemi bulunmayan, bay bayan adaylar arasından gerçekleştirilecektir. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda ilan içeriğinde verilen müracaat koşullarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Belediye iş başvuruları 25 Kasım 2022 tarihinde başlayacak ve 30 Kasım 2022 tarihi saat 17.30’a kadar da devam edecektir. Başvurular “İsmetpaşa Mahallesi Osman Uğur Caddesi No:1 Orhaneli/Bursa” açık adresine, başvuru için gerekli belgeler ile birlikte şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuru için gerekli belgelerin listesi ilan içeriklerinde verilmiştir.

Peki, Bursa Orhaneli Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? İşte detaylar…

Bursa Orhaneli Belediyesi bünyesine; 2 büro elemanı, 1 engelli kadroya büro elemanı, 2 garson, 1 grafik tasarım personeli, 2 inşaat ustası, 2 iş makinesi operatörü, 1 mali müşavir, 1 şoför ve 3 temizlik personeli olmak üzere toplam 15 personel istihdamı sağlanacaktır.

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan resmi iş ilanı ile ilgili diğer tüm detayları görüntülemek için ilgili sayfaya ait link aşağıda verilmiştir. Bu linke tıklayarak tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

İlan Linki: https://media.iskur.gov.tr/62829/orhaneli-tur-30-11.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir