Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Şoför ve Bahçıvan Alımı Yapıyor!

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesine personel alımı yapılmak üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınlandı. İŞKUR’da yer alan resmi iş ilanına göre, Bursa Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden olan Bursa Tarım A.Ş bünyesine Bahçıvan ve Şoför alımı yapılacak.

Belediye personel alımı iş başvuruları halen devam etmekte olup, 20 Ekim 2022 tarihi saat 18.00’a kadar da devam edecektir. Yukarıda belirtilen mesleklere başvuruda bulunmak isteyen adayların “www.basfuru.tarimas.com.tr/basvuru.php” adresine online başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Bursa Tarım A.Ş personel alımları 18-50 yaş aralığında en az ilkokul mezunu bay bayan adaylar arasından yapılacak olup, başvurularda KPSS şartı aranmayacak ve adaylar herhangi bir sınava tabi tutulmayacaklardır. Müracaatlar sonucu uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş tarafından yayınlanan resmi iş ilanı ile ilgili diğer detaylar ve resmi iş ilanı içerikleri aşağıda verilmiştir.

BAHÇIVAN ALIMI MÜRACAAT KOŞULLARI

kamudanisilanlari.com

 

ŞOFÖR ALIMI MÜRACAAT KOŞULLARI

kamudanisilanlari.com

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

kamudanisilanlari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir