DSİ KPSS Şartsız Daimi Kadro Personel Alımı Yapıyor!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda kadrolu personel alımı yapılacağı açıkladı. Personel alımında adayların en az ortaokul mezunu olmaları gerekmektedir. Personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilan ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir.

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 9. Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu vasıfsız işçi alınacaktır. Adayların en az ortaokul mezunu olmaları gerekmektedir.

DSİ 9. bölge müdürlüğü personel alımı için başvuru süreci nasıl işleyecek.

Başvurular 10 Ekim 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden online Hizmet noktalarından şahsen ve ALO 170 hattından telefonla yapılacaktır.

Adaylar için kura çekim işlemleri 13 Ekim 2022 tarihinde 14:00 – 15:00 saatleri arasında Devlet Su İşleri 9 Bölge Müdürlüğünde yapılacaktır.

Beden işçisi kadrosuna başvuru için adayların sahip olması gereken nitelikler nelerdir (1 kişi).

En az ortaokul en fazla lise mezunu olmak, 18.30 yaş arasında olmak, Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan olmak, İlanın yayımlandığı tarih itibariyle Elazığ ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İŞKUR başvuru numarası 00007077042’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir