Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 6 Meslekten Çok Sayıda Personel Alıyor!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 12.10.2022 tarihinde yayınlamış olduğu remi iş ilanı ile 6 farklı meslekten memur ve işçi alımı yapacağını açıkladı. İŞKUR’un Kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, 13-15 Ekim 2022 tarihleri arasında Eskişehir Büyükşehir iştiraklerinden olan ESPARK A.Ş, KPSS şartsız 6 meslekten personel alımı yapılacak.

Eskişehir ESPARK A.Ş Resmi İlan Detayları

Belediye memur ve işçi alımı iş ilanına 18 yaşını doldurmuş, emeklilikten gün almamış, en az ilkokul mezunu bay-bayan tüm adaylar başvuru yapabilecektir. Başvuru yapacak adaylarda ikametgâh şartı aranmamaktadır. Başvurular belediyenin resmi web sitesi üzerinden online olarak yapılacak olup, başvuru sayfasına ait bilgiler aşağıda verilmiştir.

kamudanisilanlari.com

Peki, Eskişehir ESPARK hangi mesleklerden personel alımı yapacak? İşçi alımlarında aranan nitelik ve şartlar nelerdir? Başvuru adresi nedir? Tüm detaylar aşağıda verilmiştir…

Alım Yapılacak Meslekler ve Kadro Dağılımı

Eskişehir ESPARK A.Ş bünyesinde KPSS şartsız ve sınavsız; 1 şoför, 1 silindir operatörü, 2 beden işçisi, 1 makine mühendisi, 1 usta öğretici ve 4 sıhhi tesisatçı olmak üzere toplam 10 personel alınacaktır. Alınacak personeller daimi olarak görevlendirileceklerdir.

Belirtilen mesleklere başvuru sağlayacak adayların aşağıda verilen ilan içeriklerinde yer alan mesleki şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Yayınlanan resmi ilan içeriklerini görüntüleyebilmek için BURAYI TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir