İBB ASFALT Fabrikaları 09-10 Ocak’ta Bay-Bayan Büro Personeli Alımı Yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki olan İBB ASFALT A.Ş, 06 Ocak 2023 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İBB ASFALT A.Ş bünyesine, 09-10 Ocak 2023 tarihlerinde KPSS şartsız, en az lise mezunu adaylar arasından çok sayıda “Büro Personeli” alımı yapılacak.

İBB ASFALT A.Ş iş başvuruları 06 Ocak 2023 tarihinde başlayacak ve 16 Ocak 2023 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. İŞKUR’da yayınlanan iş ilanına göre, alım yapılacak adaylarda herhangi bir yaş şartı aranmayacaktır. Başvuru yapacak adayların aşağıda belirtilen başvuru şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ

Bu iş ilanına başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular tamamlandıktan sonra uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

İBB ASFALT’ın personel alımı için yayınlamış olduğu resmi ilanı ile ilgili diğer detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

KAMU PERSONEL ALIMI 2023 – İLAN İÇERİKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir