İBB İSPER 20-22 Aralıkta 2 farklı meslekten personel istihdamı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 19 Aralık 2022 tarihinde yayınladığı iş ilanına göre, 2 farklı meslekten çok sayıda yeni personel alımları yapacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un kamudan iş ilanları sayfasında yayınlanan resmi ilana göre, İBB iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesine KPSS şartsız ve sınavsız, kadrolu bay-bayan işçi alımı yapacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPER’in yayınladığı iş ilanına göre; 1 aşçı yardımcısı ve 1 garson olmak üzere toplam 2 yeni personelin işe alımı yapılacak. İBB İSPER, alım yapılacak personellerin belediye bünyesinde kadrolu olarak görevlendirileceğini belirtti.

BAŞVURU ADRESİ

Yukarıda belirtilen 2 farklı meslek için iş başvuruları 20-22 Aralık 2022 tarihleri arasında aşağıda verilen adrese yapılacaktır. Memur alımı için yayınlanan ilana başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İSPER A.Ş yukarıda belirtilen mesleklerden personel alımı yapacak olup aşağıda her bir meslek için belirtilen başvuru şartlarına uygun, 18 yaşından büyük, emekli olmamış tüm adaylar başvuru yapabilirler.

İBB İSPER personel alımı için yayınlamış olduğu resmi ilan içeriklerini görüntülemek BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir