İBB İSPER personel alımı: 08-10 Aralık’ta KPSS şartsız Acil Tıp Teknisyeni alınacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 07 Aralık 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesine, 08-10 Aralık 2022 tarihlerinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere “Acil Tıp Teknisyeni” alımı yapılacak.

İBB İSPER A.Ş iş başvuruları 08 Aralık 2022 tarihinde başlayacak ve 10 Aralık 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. İŞKUR’un kamudan iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre, alım yapılacak adaylarda KPSS şartı aranmayacaktır. Başvuru yapacak adayların 18-50 yaş aralığında ve en az sağlık meslek lisesi mezunu olması gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ

Bu iş ilanına başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular tamamlandıktan sonra uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

İBB İSPER’in personel alımı için yayınlamış olduğu resmi ilanı ile ilgili diğer detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

KAMUDAN İS İLANLARI

4 thoughts on “İBB İSPER personel alımı: 08-10 Aralık’ta KPSS şartsız Acil Tıp Teknisyeni alınacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir