İBB İSYÖN 05-12 Aralık’ta KPSS’siz İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 05.12.2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı alımı yapacağını duyurdu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketlerinden olan İSYÖN A.Ş bünyesinde KPSS’siz kadrolu olarak “İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” personel alımı yapılacak.

Belediye iş başvuruları bugün (05.12.2022) başlamış olup, 12 Aralık 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre, istihdam edilecek personellerde yaş şartı aranmayacaktır. Başvuru yapacak adayların aşağıda ilan içeriğinde belirtilen mesleki şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ

Bu iş ilanına başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular tamamlandıktan sonra uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir.

İBB İSYÖN’ün personel alımı için yayınlamış olduğu resmi ilanı ile ilgili diğer detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

İBB İSYÖN Personel Alımı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir