İlçe Belediyesi yaş şartsız 15 vasıfsız personel alımı yapıyor

Kamudan İş İlanları Ekibi İŞKUR üzerinden yayılanan kamu işçi alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Bir ilçe belediyesi Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İş ilanına göre belediye 15 vasıfsız kamu işçisi alacak. Personel alım ilanında yaş şartı ile ilgili bir husus bulunmuyor.

Sayıyı duyan adaylar heyecanlı… Kamu iş ilanına başvuru şartları nelerdir? Belediye iş ilanına başvurular nereye ve ne zaman yapılacak? Hangi pozisyonda eleman alımı yapılacak? Vasıfsız işçi alımı yapan belediye nerede? İşte detaylar…

Belediye vasıfsız personel alım ilanı başvuru şartları şunlardır:

1-      Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak

2-      Sarıgöl İlçe Sınırları içerisinde 1 yıldır ikamet ediyor olmak.

3-      657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinin (A) bendinin 1,4,5,6,7 ve 8 numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak.

Belediye iş ilanına başvurular aşağıda verilmiş belgelerle birlikte şahsen yapılacaktır. İş başvuru adresi ise aşağıda verilmiştir. Başvurular 5 Ekim 2022 tarihinde başlayacak olup 11 Ekim 2022 tarihine kadar sürecektir. Başvuruları ön elemeden geçen adaylar 12 Ekim 2022 tarihinde mülakata çağırılacaklardır.

Kamu iş ilanı müracaat belgeleri

1-      Kimlik Fotokopisi

2-      Adli Sicil ve Arşiv Kaydı

3-      İkametgah

4-      Sağlık Raporu [Çalışmaya Engeli olmamak)

5-      Diploma

6-      Erkek Adaylar için Terhis Belgesi

7-      2 adet vesikalık fotoğraf

8-      Başvuru Formu (Başvuru esnasında verilecektir.)

Vasıfsız personel alımı yapacak olan belediye Manisa’ya bağlı Sarıgöl ilçe belediyesidir. Sarıgöl Belediyesi çöp toplama ve temizlik işçisi pozisyonunda daimi çalıştırmak üzere toplamda 15 kamu işçisi alımı yapacaktır.

İş ilanına başvuru yapacak adaylar “Cumhuriyet Mahallesi İstiklal Caddesi No:1 Sarıgöl/Manisa” adresine belgeleri ile birlikte başvuru yapabileceklerdir…

Sarıgöl Belediyesi 15 vasıfsız kamu işçisi alım ilanı için TIKLAYINIZ.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir