Irak Bağdat’a çok sayıda yaş şartsız mühendis alımı yapılıyor

Yurt dışı iş ilanlarını sizler için araştırmaya devam eden kamudanisilanlari.com ekibi uluslararası bir iş platformunda yeni bir iş ilanına rastladı. Bir inşaat firmasının yayınlamış olduğu iş ilanına göre Irak Bağdat’ta devam eden proje için çok çok sayıda mühendis alımı yapılıyor. Üstelik inşaat firması mühendislerde yaş şartı aramıyor.

Mühendisler heyecanlı… Yurt dışı iş ilanına başvuru şartları nelerdir? Irak projesinde görev alacak mühendisler başvurularını nasıl yapacaklar? İnşaat firmasına hangi branşta ve sayıda mühendis alımı yapılacak? Detayla için yazımızı incelemeye devam edin…

İş ilanı incelediğimizde inşaat firması, adaylarda mesleki diploma dışında herhangi bir hususta istem yapmamış.

Irak Bağdat İnşaat projesine başvuru yapmak isteyen mühendis adayları başvurularını online olarak gerçekleştireceklerdir. Projede görev almak isteyen adaylar özgeçmişlerini “cemilozden@acros.com.tr” e-mail adresine iletmeleri yeterlidir.

Yurt dışında iş arayan mühendisler; asıl sorunun cevabına geldik. Irak’ta faaliyet gösteren inşaat firması üç mühendis alımı yapacak. Projede görev yapacak mühendislerin hepsinin inşaat mühendisi olması isteniyor. Tüm okuyucularımıza önemle duyurulur.

Yurt dışı mühendis alım ilanı için TIKLAYINIZ.

One thought on “Irak Bağdat’a çok sayıda yaş şartsız mühendis alımı yapılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir