İŞKUR Kamu İşçi Alımı 2023 – İlkokul Mezunlarına Duyuru: Erzurum Palandöken Belediyesi 16 işçi alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu’nda yayınlanan resmi iş ilanına göre, Erzurum Palandöken Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezunu çok sayıda işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR’un Kamudan İş İlanları sayfasında yer alan iş ilanında yer verilen bilgiye göre, Palandöken Belediyesi KPSS şartsız bay bayan 16 işçi alımı yapacak.

Belediye personel alımı iş başvuruları bugün itibariyle başlamış olup, 6 Ocak 2023 tarihi saat 18.00’a kadar da devam edecektir. Başvurular “Yunus Emre Mahallesi Küme Evleri Snowdora Otel Palandöken/Erzurum” açık adresine şahsen müracaat edilerek yapılması gerekmektedir.

Peki, Erzurum Palandöken Belediyesi hangi kadrolardan kaç personel alımı yapacak? Başvuru şartları nelerdir başvuru için gerekli belgeler nelerdir? İşte detaylar…

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Erzurum Palandöken Belediyesi ihtiyaç duyduğu kadrolarda görevlendirilmek üzere; 2 Temizlik Görevlisi, 4 Kayak Kiralama Personeli ve 8 Garson olmak üzere toplam 16 işçi alımı yapacak. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda ilan içeriğinde belirtilen müracaat koşullarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

4 Ocak 2023 tarihinde İŞKUR’da yayınlanan Kamu İş İlanı ile ilgili merak edilen diğer detaylar ilan içeriklerinde detaylı olarak verilmiş olup ilan içeriklerin görüntülemek için ise BURAYI TIKLAYINIZ

One thought on “İŞKUR Kamu İşçi Alımı 2023 – İlkokul Mezunlarına Duyuru: Erzurum Palandöken Belediyesi 16 işçi alımı yapacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir