İŞKUR üzerinden 1750 evde paketleme işçisi alınacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden 2022 yılı Eylül ayı içerisinde yeni iş ilanları ve yeni fırsatlar yayınlamaya devam ediyor. İŞKUR’da yayınlanan bu ilanlara göre, Türkiye genelinde 1750 “paketleme işçisi” alımı yapılacak. 30 Eylül 2022 tarihi itibari ile yayınlanan iş ilanlarına bakıldığında personel alımlarının bazıları ise evde paketleme işçisi olarak geçmektedir.

Evde paketleme işi özellikle aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar için adeta meslek haline geldi. Ev hanımlarının yanı sıra öğrenciler, emekliler, boş zamanını değerlendirmek isteyen bireyler ve işsiz vatandaşlar tarafından oldukça fazla talep görmeye başladı. Kendi evinde rahat bir ortamda evde paketleme işi yaparak yüksek kazanç elde edilebileceği bilgisine yer verildi.

İŞKUR’da yayınlanan ilanlara göre sadece evde paketleme işçisi olarak değil birçok fabrika, üretim merkezi ve iş yerleri bünyesinde görevlendirilmek üzere paketleme işçisi alımları yapılmaktadır. Personel alımları 18-55 yaş aralığında, öğrenim düzeyi okuryazar olan bay-bayan adaylardan yapılmaktadır.

“8.000 İLE 10.000 TL ARASINDA KAZANÇ”

Evde paketleme işçi alımı ilanlarında yer verilen bilgilere göre, bir kişi aylık 8.000 ile 10.000 lira arasında kazanç elde edilebilmektedir. İŞKUR’un desteklediği evde paketleme işinde; sabun, kıyafet paketleme, ütü paket, nikah şekeri, tel toka, kulak çubuğu paketleme ve poşet katlama gibi işler yer alıyor.

Evde paketleme işçisi başvurularına her yaş grubundan, mezuniyet fark etmeksizin bay-bayan herkes başvuru sağlayabilir. Başvuruda bulunabilmek için gerekli bilgiler aşağıda verilmiştir.

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞ BAŞVURUSU NASİL YAPİLİR?

Evde paketleme işi yapmak isteyenler öncelikle en yakın İŞKUR şubelerine müracaat etmeleri gerekiyor. İŞKUR şubelerine giderek evde ek iş başvuru formunu doldurulup, yetkili aracılığıyla sisteme kayıt ediliyorsunuz. Adayların adres ve iletişim bilgileri de meslek danışmanı tarafından sisteme kayıt ediliyor.

İŞKUR evde paketleme işi kaydı yapıldıktan sonra kişiye uygun evde paketleme işi geldiğinde cep telefonuna SMS ile bilgilendirme yapılıyor. Gönderilen SMS doğrultusunda işi kabul edenler hemen para kazanmaya başlıyor.

İŞKUR üzerinden yayınlanan Paketleme İşçisi alım ilanlarını görüntülemek için BURAYI TIKLAYIN

2 thoughts on “İŞKUR üzerinden 1750 evde paketleme işçisi alınacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir