İstanbul Ataşehir Belediyesi 10-15 Aralık’ta Daimi memur alımı yapacak!

İstanbul Ataşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 12 Aralık 2022 tarihinde yeni bir iş ilanı yayınladı. İstanbul Ataşehir Belediyesi KPSS şartı aramaksızın 5 farklı meslekten çok sayıda kadrolu personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU DETAYLARI

Belediye iş ilanına başvurular halen devam etmekte olup, 15 Aralık 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edeceği belirtilmiştir. Adayların iş başvurularını online olarak “info@ataper.com.tr” adresine yapmaları gerekmektedir. Şahsen veya Posta yoluyla yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı belirtilmiştir.

Peki, İstanbul Ataşehir Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Personel alımında aranılan müracaat koşulları nelerdir? İşte detaylar…

İstanbul Ataşehir Belediyesi yazılı ve sözlü sınav yapmaksızın kadrosuna;1 Biyokimya Uzmanı, 2 Acil Tıp Teknisyeni, 1 Dahiliye Uzmanı, 1 Çocuk Hastalıkları Uzmanı ve 1 Radyoloji Uzmanı olmak üzere toplam 6 memur alımı gerçekleştirecektir.

Yukarıda belirtilen kadrolara alım yapılacak memur adaylarında aranılan başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıda ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiştir.

İlan içeriklerini görüntüleyebilmek için BURAYI TIKLAYINIZ

2 thoughts on “İstanbul Ataşehir Belediyesi 10-15 Aralık’ta Daimi memur alımı yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir