İstanbul Belediyesi 4 meslekten KPSS ve yaş şartsız 29 personel alımı yapacak

Kamudanisilanlari.com belediye iş ilanlarını sizler için araştırmaya ve yayınlamaya devam ediyor. İstanbul’da bir belediye 6 Ekim 2022 tarihinde  Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR kamu iş ilanına göre İstanbul Belediyesi 4 meslekten toplam 29 personel alımı yapacak. Dahası belediye personel alımını yaş şartsız ve KPSS şartsız yapacak.

İstanbul okuyucularımız heyecanlandı… İstanbul Belediyesi’ne başvuru şartları nelerdir? Başvurular nasıl ve ne zaman yapılacak? Belediye hangi pozisyonlar için alım yapıyor? İstanbul’da hangi belediye 29 personel alacak? İşte detaylar…

Belediyenin İŞKUR ilanını incelediğimizde adaylardan, ortak başvuru şartları olarak TC vatandaşı olması, emekli olmaması ve belediyenin bulunduğu ilçesinde ikamet ediyor olması isteniyor. Bunun dışında vasıflı meslekler için mesleki belgeler ve yeterlilikler isteniyor.  Vasıfsız meslekler için yukarıdaki şartlardan başka bir istek söz konusu değil.

İş ilanına başvurmak isteyen adaylar bugün acilen online olarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar “ik@maltepematas.com”  e-posta adresine özgeçmişlerini göndererek başvurularını tamamlayabilirler.

 İstanbul Belediyesi 1 aşçı, 1 avukat, 7 şoför ve 20 beden işçisi olmak üzere toplamda 29 kişi istihdam edecek.

 

Gelelim merakla beklenen habere… 29 personel alımı yapacak İstanbul Belediyesi Maltepe belediyesidir. İlana başvuru yapacak adayların Maltepe İlçesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Maltepe Belediyesi 29 personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

One thought on “İstanbul Belediyesi 4 meslekten KPSS ve yaş şartsız 29 personel alımı yapacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir