İstanbul Büyükşehir Belediyesi 03-06 Aralıkta 41 daimi işçi alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 03-06 Aralık 2022 tarihlerinde 4 farklı meslekten bay-bayan personel alımları yapacağını duyurdu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketi olan İsper A.Ş, bünyesine KPSS şartsız ve sınavsız olmak üzere 41 kadrolu işçi alımı yapacak.

BAŞVURU DETAYLARI

İBB İsper personel alımları 03 Aralık 2022 tarihinde başlayacak ve 06 Aralık 2022 tarihi saat 18,00’a kadar da devam edecektir. Başvuru sağlayacak adayların aşağıda belirtilen mesleklere ilişkin istenilen şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

İş başvuruları İBB’nin resmi internet sayfası olan “kariyer.ibb.istanbul” adresine online olarak başvuru yapılacaktır. Yapılan açıklamaya göre, şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Peki, İBB İsper hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Personel alımlarında aranılan şartlar nelerdir? İşte detaylar…

ALIM YAPILACAK MESLEKLER VE KADROLAR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İsper A.Ş; 6 Müşteri Hizmetleri Personeli, 2 Kaçak Takip Elemanı, 15 Sıhhi Tesisat Ustası ve 18 Su Kanal Ustası olmak üzere toplam 41 daimi memur ve işçi alımı yapacak.

İŞKUR’un kurum dışı işçi alımı sayfasında yer alan resmi iş ilanı ile ilgili diğer detaylar aşağıda ilan içeriğinde verilmiştir. İlan içeriklerini görüntülemek için yine aşağıda verilen linki tıklayarak ilan sayfalarını görüntüleyebilirsiniz.

İlan Linki: https://media.iskur.gov.tr/63021/isper.pdf

One thought on “İstanbul Büyükşehir Belediyesi 03-06 Aralıkta 41 daimi işçi alımı yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir