İstanbul Büyükşehir Belediyesi 24-27 Kasım’da 93 Memur Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 23 Kasım 2022 tarihinde yayınladığı iş ilanına göre, 4 farklı meslekten personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)İ’un kurum dışı kamu işçi alımı sayfasında yayınlanan resmi ilana göre, İBB iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesinde kadrolu bay-bayan 93 memur ve işçi alımı yapacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPER’in yayınladığı iş ilanına göre; 16 İstihdam Uzmanı, 48 Kariyer Danışmanı, 17 İdari Destek Görevlisi Ve 12 Uzman olmak üzere toplam 93 yeni personelin işe alımı yapılacak. İBB İSPER alım yapacağı 93 personelin kadrolu olarak görevlendirileceğini belirtti.

BAŞVURU ADRESİ

Yukarıda belirtilen 4 farklı meslek için iş başvuruları 24-27 Kasım 2022 tarihleri arasında aşağıda verilen adrese yapılacaktır. Memur alımı için yayınlanan ilana başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İSPER A.Ş yukarıda belirtilen mesleklerden personel alımı yapacak olup aşağıda her bir meslek için belirtilen başvuru şartlarına uygun, 18 yaşından büyük, emekli olmamış tüm adaylar başvuru yapabilirler.

Peki, İBB İSPER personel alımı için yayınlamış olduğu resmi ilan içeriklerini görüntülemek BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir