İstanbul Büyükşehir Belediyesi 5 farklı pozisyona ilkokul mezunu daimi 37 personel alacak

Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nden ilkokul mezunları için müjde gibi bir haber geldi. Belediye kamu iş ilanlarını araştırmaya ve sizlere sunmaya devam eden Kamudan İş İlanları Ekibi bu yazıda İBB’nin ilkokul mezunu daimi personel alımı inceledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 13 Ekim 2022 tarihinde İŞKUR üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. Belediye iş ilanına göre İBB 5 farklı pozisyonda olmak üzere toplam 37 daimi personel alacak. İşin güzel tarafı alacağı personellerin ilkokul mezunu olması yeterli.

İstanbullular heyecanla şu soruları sormaya başladı… İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin personel alımı ilanına başvuru şartları nelerdir? Belediye iş ilanına başvurular nasıl ve ne zaman yapılacak? Hangi kadrolar için kaç personel alınacak? Detaylar haberimizde…
istanbul büyükşehir kadrolu personel
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İşe Alım Şartları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar mesleklerinde en az 2 yıl veya 3 yıl çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden, çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmayan, vardiyalı çalışmaya uygun adaylar arasından alım yapılacaktır.

İBB kadrolu personel alım ilanına başvurular online olarak gerçekleştirilecektir. Belediye iş ilanına başvurmak isteyen adaylar kariyer.ibb.istanbul adresinden genel başvuru kısmından gerekli yerleri doldurarak başvurularını tamamlayabilirler. İstanbul Büyükşehir’e başvurular 14 Ekim 2022 tarihinde başlayacak olup 16 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir.

Gelelim en önemli sorunun cevabına… İstanbul Büyükşehir Belediyesi daimi çalıştırmak üzere 5 aşçı 7 aşçı yardımcısı 2 bulaşıkçı 16 garson 7 temizlik görevlisi olmak üzere toplam 37 personel alımı gerçekleştirecektir. Başvuracak tüm adaylara başarılar dileriz.

İBB 37 kamu personeli alım ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

3 thoughts on “İstanbul Büyükşehir Belediyesi 5 farklı pozisyona ilkokul mezunu daimi 37 personel alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir