İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız 19 Memur Alımı Yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)  KPSS şartsız yeni personel istihdamları yapmak için 13 Ekim 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, İBB iştirak şirketi olan İSPER A.Ş kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 18 Okul Öncesi Öğretmeni ve 1 Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Elemanı olmak üzere toplam 19 memur alımı yapacak.

İBB İSPER A.Ş personel alımı iş başvuruları 14 Ekim 2022 tarihinde başlayacak olup, 20 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir. Başvuruların tamamlanmasının ardından uygun görülen adaylar geri bildirim yapılarak görüşmeye davet edileceklerdir. Görüşme sonucunda işe alınacak personeller İBB İSPER bünyesinde kadrolu olarak işbaşı yapacaklardır.

İş başvuruları İBB kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak olup, aşağıda verilen linki tıklayarak iş başvuru kayıtlarını yapmaları gerekmektedir. Alım yapılacak meslek ile ilgili istenilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylar aşağıda resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir;

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ ALIMI

kamudanisilanlari.com

Üniversitelerin lisans düzeyinde okul öncesi öğretmenliği veya temel eğitim bölümlerinden mezun olmak. Ya da üniversitelerin lisans düzeyinde çocuk gelişimi bölümünden mezun olup; YOK onaylı pedagojik formasyon eğitimine sahip olmak.

Tercihen yüksek lisans mezunu olmak,

Tercihen Okul Öncesi alanında 2 yıl deneyim sahibi olmak,

Tercihen İngilizce bilmek,

MS Office programlarını yetkinlikle kullanmak,

Atanma şartlarına sahip olmak (T.C. vatandaşı olmak, sabıkası olmamak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak),

Mesleki alan ve teknik yetkinliklere sahip olmak,

Arşiv ve kayıt oluşturmak, dosyalama yapmak.

ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ELEMANI ALIMI

kamu personel alımı – kamudanisilanlari.com

Meslek liselerinin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden veya üniversitelerin ön lisans düzeyinde çocuk gelişimi bölümünden mezun olmak,

Yeni mezun ve/veya tercihen en fazla 5 yıl alan deneyimi olmak,

MS Office programlarını yetkinlikle kullanmak,

Atanma şartlarını taşımak (T.C. vatandaşı olmak, sabıkası olmamak, tercihen erkek adayların askerlik görevini yapmış olmak vb.)

Mesleki alan ve teknik yetkinliklere sahip olmak,

Arşiv ve kayıt oluşturmak, dosyalama yapmak.

NOT: Başvurular yukarıda belirtilen “https://kariyer.ibb.istanbul” web adresine yapılacaktır. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir