İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Kadrolu Memur Alımı Yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız Personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye geneli birçok il ve ilçe belediyesi kadrolu memur ve işçi alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR‘un kurum dışı kamu işçi alımı sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden olan İsper A.Ş daimi olarak görevlendirilmek üzere, bünyesine personel alımı yapacak.

İsper A.Ş bünyesine yaş ve ikametgâh şartı olmaksızın “Donanım Teknolojisi Teknikeri” ve “Uygulama Destek Uzmanı” branşlarından kadrolu personel alımı yapılacağı belirtildi. Belirtilen mesleklere iş başvuruları halen devam etmekte olup 11 Ekim 2022 mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuru sağlayacak adaylarda aranan şartlar aşağıda verilmiştir.

İBB İsper A.Ş iş başvuruları İstanbul Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul-Genel başvuru” adresine online olarak yapılması gerekmektedir. Yapılacak başvuruların tamamlanmasından sonra uygun görülen adaylar geri bildirim yapılarak mülakata çağrılacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin personel alımına ilişkin yayınlamış olduğu resmi iş ilanı ile ilgili diğer detaylar, müracaat koşulları ve ilan içerikleri aşağıda verilmiştir…

DONANIM TEKNOLOJİSİ TEKNİKERİ ALIMI MÜRACAAT KOŞULLARI

En az önlisans derecesi ile mezun olmak

Konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak

Tercihen bilişim teknolojileri süreçleri konusunda deneyim sahibi olmak

UYGULAMA DESTEK UZMANI MÜRACAAT KOŞULLARI

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az Lisans Derecesi ile mezun olmak

Konusunda en az 4 yıl deneyimli olmak

Tercihen CBS uygulama geliştirme süreçleri konusunda deneyime sahip olmak.

One thought on “İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Kadrolu Memur Alımı Yapıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir