İstanbul Esenler Belediyesi 07-12 Aralıkta 50 Kadrolu İşçi alımı Yapacak!

İstanbul Esenler Belediyesi 3 farklı meslekten bay bayan 50 personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR’da yer alan bu ilana başvurular 07-12 Aralık 2022 tarihleri arasında aşağıda verilen adres üzerinden yapılacaktır. Alım yapılacak kadrolar ve müracaat koşulları aşağıda verilmiştir. İşte detaylar…

07 Aralık 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan resmi iş ilanına göre, İstanbul Esenler Belediyesi bünyesine, KPSS şartsız ve yaş şartı olmaksızın 50 yeni personel istihdamı sağlayacaktır.

BAŞVURU ADRESİ VE TARİHİ

Belediye iş başvuruları bugün itibariyle başlamış olup, 12 Aralık 2022 tarihi saat 17.30’a kadar da devam edecektir. Başvurular Esenler Belediyesi’ne ait “www.esperas.com.tr” internet adresini online olarak yapılması gerekmektedir. Başvurular sadece online olarak alınacak olup şahsen veya posta yoluyla yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı belirtilmiştir.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

İstanbul Esenler Belediyesi bünyesine yukarıda belirtilen tarih aralığında başvuruları alınmak üzere; 10 Ağır Vasıta Şoförü, 15 Çöp Araç Arkası Personeli ve 25 Temizlik Görevlisi olmak üzere toplam 50 personel alımı gerçekleştirecektir. Başvurular sonucunda uygun görülen adaylar görüşmeye davet edilecektir.

İŞKUR’un “Belediye İş İlanları” sayfasında yer alan bu ilan ile ilgili merak edilen diğer detaylar ve müracaat koşulları aşağıda resmi ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiştir. İşte ilan içerikleri…

ESENLER BELEDİYESİ İŞ İLANI

 

KAMUDAN İŞ İLANLARI

 

ESPERAS İŞ İLANI 2022

One thought on “İstanbul Esenler Belediyesi 07-12 Aralıkta 50 Kadrolu İşçi alımı Yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir