İstanbul Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezine yaş ve tecrübe şartsız fizyoterapist aranıyor

Kamudan İş İlanları Ekibi her mesleğe göre iş aramaya ve sizlere sunmaya devam ediyor. Uluslararası bir iş platformunda incelediğimiz iş ilanına göre İstanbul’da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezine fizyoterapist alımı yapılıyor. Personel alım ilanında yaş şartı ve tecrübe şartı ile ilgili bir husus bulunmuyor.

Fizyoterapist adayları heyecanlı! İstanbul’daki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezine iş başvuru şartları nelerdir? Fizyoterapistler başvurularını nasıl yapacaklar? Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul’un neresinde bulunuyor? Detaylar için haberimizi dikkatle takip ediniz…

istanbul fizyoterapist

Özel Dünyalar Rehabilitasyon Merkezi alacakları fizyoterapist adayı için iş ilanında mesleki yeterlilik dışında herhangi bir şarta değinmiyor.

İstanbul fizyoterapist iş ilanına başvurmak isteyen adaylar başvurularını online olarak gerçekleştirebileceklerdir. İşle ilgilenen adayların ozeldunyalar2007@hotmail.com e-mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca iş ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen adaylar “0216 311 92 60” numaralı telefonu arayarak kurumdan gerekli bilgileri alabilirler.

Fizyoterapist çalışma arkadaşı alacak olan Özel Dünyalar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. Tüm fizyoterapist adaylarına önemle duyurulur.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi  fizyoterapist iş ilanı için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir