İstanbul Sancaktepe Belediyesi 8-10 Aralık’ta 3 farklı meslekten personel alımı yapacak!

İstanbul Sancaktepe Belediyesi yeni personel istihdamları yapmak üzere 8 Aralık 2022 tarihinde yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, Sancaktepe Belediyesi iştirak şirketi olan Safaş A.Ş bünyesine herhangi bir yaş şartı olmaksızın, en az lise mezunu bay/bayan yeni personel istihdamları yapılacak.

Peki, Sancaktepe Belediyesi Safaş A.Ş bünyesine hangi mesleklerden kaç personel alımı yapılacak? Personel alımı müracaat koşulları nelerdir? İşte detaylar…

Sancaktepe Safaş A.Ş bünyesine, KPSS şartsız görevlendirilmek üzere; 3 Büro Personeli, 1 Sağlık Destek Personeli ve 8 Beden İşçisi olmak üzere toplam 12 memur ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. Alım yapılacak bu kadrolarla ilgili adaylarda aranılan müracaat koşulları ise aşağıda verilmiştir.

BAŞVURU DETAYLARI

Belediye iş ilanına iş başvuruları bugün başlamış olup 10 Aralık 2022 tarihi saat 17.30’a kadar da devam edecektir. Yukarıda belirtilen kadrolara başvuruda bulunmak isteyen adayların, “Abdurrahman Gazi Mahallesi Enderun Caddesi No:2 Kat 3 Sancaktepe/İstanbul” açık adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yayınlanan resmi iş ilanı ile ilişkin merak edilen diğer hususlar ve detaylar aşağıda ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiştir. İlan içeriğinin görüntüleyebilmek için BURAYI TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir