İstanbul Üniversitesi 19 bin TL maaşla personel alımı yapıyor!

İstanbul Üniversitesi çok sayıda bay-bayan sözleşmeli personel alımı yapacak. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, 19 bin TL maaş imkânı ile kadrolu pozisyonda personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru şartları resmen duyurulurken, aynı zamanda sürece ilişkin detaylar da belli oldu.

İstanbul Üniversitesi’ne KPSS şartsız sözleşmeli bilişim personel alımı yapacak. Başvurular sonucunda işe kabul edilen kişiler 19 bin TL maaş imkânıyla çalışma fırsatı elde etmiş olacak. İşte ilanın tüm detayları…

İstanbul Üniversitesi yeni dönemle birlikte yeni personel istihdamları yapacağını duyururken, alınacak branş türlerine göre seçimler ve değerlendirme süreçleri olacağını belirtildi. Başvuruda bulunacak olan adayların aşağıda verilen şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Kimler hangi branşa başvuracaklar? Başvuruda istenilen ön koşullar neler olacak? Kişiye özel olarak istenecek nitelikler neler? Başvuru süreç tarih aralıkları nedir? Alım başvuru sayısı kaç kişi istenecek?

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye uyruğunda oluyor olması. Erkek personellerin mecburi askerlik hizmet gereğini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Adayların herhangi bir suçtan adli yargı yememiş ve adli arşiv kayıt dosyası bulunmuyor olunması. Adaylar Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği alanlardan mezun olunması Adaylarda özel olarak; Agile Metodoloji, prensipleri, değerleri ve uygulamaları konularında tecrübeli olmak, ii. Unity’de C# ile en az 1 yıl oyun geliştirme deneyimine sahip olmak. Çözüm odaklı, problem ve çatışma çözme yeteneğine bulunması.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvuruda bulunacak adaylar https://personel.iuc.edu.tr adresin den 29 Eylül 2022 ile 13 Ekim 2022 tarihleri arasında internet adresinden başvuru formunu indirerek gerekli form ve belgeleri doldurulup İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı avcılar/İstanbul konumundaki adreste şahsen elden teslim edilecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuru form(fotoğraflı), Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı örneği. Lisans diploma ve okuldan mezun belgesi bulundurması. Erkek personel adayları askerlik hizmetlerini tamamladıklarını gösteren evrak türü. Adayların Kamu seçme sınavlarına katıldığını ve barkotlu şekilde olacak sınav sonuç belgesi. Özel Sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü.

One thought on “İstanbul Üniversitesi 19 bin TL maaşla personel alımı yapıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir