İzmir Büyükşehir Belediyesi 01-05 Aralık’ta 20 Özel Güvenlik Görevlisi alacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi 29 Kasım 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi olan İzenerji A.Ş bünyesine KPSS şartsız bay bayan 20 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

İzmir İzenerji A.Ş iş ilanında yer verilen bilgiye göre, personel alımlarında herhangi bir yaş şartı aranmayacak olup, her yaş grubundan bay bayan tüm adaylar bu ilana başvuru sağlayabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların özel güvenlik kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ VE TARİHİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi iş ilanına başvurular “https://www.izmir.bel.tr/tr/InsanKaynaklari/259” adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvurular sonucunda sadece uygun görülen adaylar görüşmeye çağrılacaktır.

Belediye iş ilanına başvurular 1 Aralık 2022 tarihinde başlayacak ve 5 Aralık 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların ayrıca aşağıda belirtilen mesleki şartları taşıyor olmaları istenmektedir.

İŞKUR’da yayınlanan resmi iş ilanı ile ilgili diğer hususlar aşağıda resmi ilan içeriğinde verilmiştir.

İZMİR İZENERJİ

One thought on “İzmir Büyükşehir Belediyesi 01-05 Aralık’ta 20 Özel Güvenlik Görevlisi alacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir