İzmir Büyükşehir Belediyesi 16-20 Aralık’ta memur ve işçi alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS şartı aramaksızın kadrolu pozisyona çok sayıda memur ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan resmi iş ilanına göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi olan İzelman A.Ş en az ilköğretim mezunu “Koordinatör ve Otopark Görevlisi” alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzelman A.Ş personel alımı iş başvuruları 16 Aralık 2022 tarihinde başlayacak olup, 20 Aralık 2022 tarihi saat 18.00’a kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen mesleki şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

Belediye iş başvuruları Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sayfası olan “başvuru@izelman.com.tr” adresini bir sayfalık özgeçmiş eklenerek online şekilde yapılacaktır. Başvuru yapan adaylar arasından sadece uygun görülen adaylara başvuru bitim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde çağrı yapılacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN’nın memur ve işçi alımı için yayınlamış olduğu resmi iş ilanı ile ilgili diğer detaylar ve ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

İlan içeriklerini görüntülemek için BURAYI TIKLAYIN

3 thoughts on “İzmir Büyükşehir Belediyesi 16-20 Aralık’ta memur ve işçi alımı yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir