İzmir Büyükşehir Belediyesi 2023 Kamu Personel Alımı: Okuryazar Kamu İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi 03 Ocak 2023 tarihinde, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir Kamu İş İlanı yayınladı. İŞKUR’un Kamudan İş İlanları sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Grandplaza A.Ş bünyesine, KPSS şartsız 2 farklı meslekten kadrolu işçi alımı gerçekleştirecek.

İzmir Grandplaza A.Ş bünyesine öğrenim düzeyi en az okuryazar, askerlikle ilişiği olmayan, herhangi bir sağlık problemi bulunmayan, bay/bayan adaylar arasından personel istihdamları yapacak. Alım yapılacak personeller daimi olarak görevlendirileceklerdir.

Peki, İzmir Büyükşehir Belediyesi hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Personel alımında aranılan müracaat koşulları nelerdir? Başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

KAMU PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesine;1 Komi ve 1 Temizlik Personeli olmak üzere toplam 2 kadrolu işçi alımı yapacak. Başvuru tarihleri ve başvuru şekli aşağıda ayrıntılı olarak verilmiştir.

BAŞVURU DETAYLARI

Belediye iş başvuruları 05 Ocak 2023 tarihinde başlayacak olup, 7 Ocak 2023 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların “cv@grandplaza.com.tr”  adresine online başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta veya şahsen yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı belirtilmiştir.

İŞKUR’da yer alan kamu iş ilanı ile ilgili diğer hususlar ayrıntılı olarak aşağıda ilan içeriklerinde verilmiştir. Başvuruda bulunacak adayların ilan içeriğinde de belirtilen müracaat koşullarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

İlan içerikleri şöyledir;

One thought on “İzmir Büyükşehir Belediyesi 2023 Kamu Personel Alımı: Okuryazar Kamu İşçi Alımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir