Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi 36 Kamu İşçisi Alımı Yapacak – Başvuru 2023

18 Ocak 2023 tarihi itibarıyla İŞKUR‘da yer alan resmi iş ilanına göre, Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) bünyesine KPSS şartsız ve sınavsız 36 bay ve bayan kadrolu Kamu İşçi Alımı yapacağını duyurdu. Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımları en az ilkokul mezunu adaylar arasından gerçekleştirilecektir.

Peki, Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı hangi tarihlerde yapılacak? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşe alınacak adaylar nerelerde görevlendirilecek? İşte tüm detaylar…

PERSONEL ALIMI ve KADRO DAĞILIMI

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş bünyesine 36 beden işçisi alımı yapacak olup, başvurular neticesinde alınacak işçiler ise; Elbistan, Afşin, Andırın, Nurhak, Çağlayancerit, Göksun, Türkoğlu ve Pazarcık ilçelerinde görevlendirileceklerdir.

BAŞVURU TARİHLERİ ve ŞEKLİ

Kahramanmaraş KASKİ personel alımı iş başvuruları bugün itibarıyla başlamış olup, 22 Ocak 2023 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Aşağıda ilan içeriğinde belirtilen mesleki şartları taşıyan adayların başvurularını “https://www.maraskaski.gov.tr/” web adresi üzerinden online olarak yapmaları gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu’nda yayınlanan resmi iş ilanına ilişkin merak edilen diğer hususlar ve tüm detaylar aşağıda ilan içeriğinde ayrıntılı olarak verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir