Kamu Kurumuna 8 Meslekten Memur ve İşçi Alımları Yapılacak!

20 Ekim 2022 tarihi itibarıyla Türkiye İş Kurumu üzerinden birçok kamu kurumu ve belediyeler yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara bakıldığında birçok farklı meslek grubundan çok sayıda bay bayan personel alımı yapılmaktadır.

İŞKUR’un “Kamu İş İlanları” sayfasında bugün yayınlanan resmi ilana göre, Şırnak Silopi Belediyesi bünyesinde KPSS şartsız ve sınavsız 8 farklı meslek grubundan çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecektir.

Resmi ilanda yer verilen bilgiye göre; Şırnak Silopi Belediyesi alım yapacağı mesleklerin birçoğunda yaş şartı aramaktadır. Personel alımları en az ilkokul mezun olmak üzere, lise, ön lisans ve lisans düzeyinde eğitim görmüş adayları arasından yapılacaktır. Alım yapılacak mesleklere ilişkin detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

Silopi Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere bay bayan; 4 Zabıta Yardımcı Personeli, 8 Beden İşçisi, 12 Temizlik Personeli, 4 Sekreter Ve İtfaiye Eri, 4 Hizmet Personeli, 1 Büro Personeli, 4 Sosyolog-Psikolog-Sosyal Hizmet Sağlık Personeli ve 1 Bilgi İşlem Personeli olmak üzere toplam 38 memur ve işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Bu ilana başvurular 24 Ekim 2022 tarihinde başlayacak olup, 07 Kasım 2022 tarihi gün sonuna kadar da devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların Silopi Belediye Başkanlığı’na şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

20 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan resmi iş ilanı ile ilgili diğer detaylar ve resmi ilan içeriklerini aşağıda verilen link üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

İlan Linki: https://media.iskur.gov.tr/61756/silopi-belediyesi.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir