Kamuya KPSS Şartsız 30 Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden birçok kamu kurumu ve belediye yeni iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. 10 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan resmi ilana göre, Balıkesir Edremit Belediyesi KPSS şartsız personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Edremit Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak “30 Beden İşçisi” alımı yapılacak.

Edremit Belediyesi işçi alımı ilanına başvuruda bulunacak adayların 18 yaşını tamamlamış, emeklilikten gün almamış olması gerekmekte olup, öğrenim düzeyi ile ilgili herhangi bir şart sunulmamıştır. İŞKUR’da yer alan bu resmi iş ilanına aşağıda ilan içeriğinde verilen müracaat koşullarına uygun olan bay-bayan tüm adaylar başvuru sağlayabilecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların, “Camivasat Mahallesi Park Caddesi B Blok No:8/b Edremit/Balıkesir” adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru esnasında adaylardan istenilen belgeler liste halinde aşağıda paylaşılmıştır.

Edremit Belediyesi personel alımı ilanına başvurular halen devam etmekte olup, 12 Ekim 2022 tarihi saat 17.00’a kadar da devam edecektir. Yapılacak başvuruların tamamlanmasının ardından komisyonun ön incelemesi sonrasında uygun olan adaylar telefonla aranarak mülakata çağrılacaklardır.

Balıkesir Edremit Belediyesi’nin İŞKUR üzerinden yayınlanmış olduğu resmi iş ilanına ilişkin diğer detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

KAMUDANİSİLANLARİ.COM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir